Forum Forum dla gimnazjum w Jasienicy Rosielnej. Strona Główna Forum dla gimnazjum w Jasienicy Rosielnej.
Forum do rozmów o gimnazjum w Jasienicy Ros.

Spadek zainteresowania forum

Grzybek halucynogenny

Skąd: Lasek za rzeczką

PostWysłany: Śro 21:49, 03 Maj 2006    Temat postu: Spadek zainteresowania forum

Siemanko zdziabdzianko
Widzę, słyszę i czuję, że sadystycznie spadło zainsteresowanie forum. Tak sobie patrze na str gł i widze łącznie zaledwie kilkanaście założonych tematów, a opdowiedzi na nie niedużo więcej. Śmiech na sali puste krzesła. To jest tak jak z Pokemonami: na początku jak weszyły na ekrany telewizorków to było takie cudo wianek, że po prostu Adam Małysz mistrzem świata, a teraz to jest kopanie leżącego. Analogicznie jest z owym forum. Jest na nim zarejestrowanych 32(w tym większość to oszołomy i goście, którzy biją pianę i są kozakami bo piszą barahło i jak potem ktoś się chce od nich dowiedzieć kim jest ów Gość, który zagorzale wdaje się w dyskujsę to wtedy jest SUPER HERO bo już szpanera na forum brak-polityka inteligentych matołów) wypowiada na ok. 175 z gimnazjum. Oczywiście nie można oczekiwac od wszystkich gimnazjalistów, że będą brali czynny udział w dyskusjach(głównie przyczyna techniczna). Wnioskuję, że trzeba zrobic jakiś RELOADED forum żeby impreza dalej sie kręciła bo na razie to jest ******* z grzybnią. Administrator forum niech w jakiś sposób porusza patykiem to shit bo inaczej nie będzie. No i na koniec pozdro dla kretynów-anonimów. Tak dalej-piszcie jacy to jesteście oburzeni na różne sprawy w szkole i podpisujcie się np. "a co cię to..." (jakos tak)

Absolwentka:)

Dołączył: 22 Lut 2006

PostWysłany: Pią 11:21, 05 Maj 2006    Temat postu:

bardzo trafnie to ująłeś i jak tak porównuje jasienickie forum do forum kopernika to żadnego porównania nie ma... tam jest pełno postów, a uczniowie biorą cały czas udział w dyskuscjach, a tu było fajnie, kolorowo ale oczywiście do czasu

Grzybek halucynogenny

Skąd: Lasek za rzeczką

PostWysłany: Pią 16:26, 05 Maj 2006    Temat postu:

Ale tu wogóle nie ma czego porównywać - w Kopcu jest 800 oczniów a w naszym gim 175.

GRZYBICA

Dołączył: 23 Lut 2006

Skąd: Barycz

PostWysłany: Pią 23:49, 05 Maj 2006    Temat postu:

Święta prawda. Konieczna RELOADED, ale wątpię czy to wypali bo my wychodzimy i nie ma się kto tym zając. Mogę się założyć, że forum zostanie za jakiś czas zlikwidowane - powód wiadomy. A z tymi cfaniaczkami to właśnie widać jak jest... Prosiłem żeby się do mnie odezwał jegomość z wątami i co??? NIC, ZERO ODZEWU. Czyżby odwagi brakło niejakiemu ktosiowi??? Królik

Absolwentka:)

Dołączył: 22 Lut 2006

PostWysłany: Wto 22:30, 09 Maj 2006    Temat postu:

w Kopcu jest ponad 900 uczniów tak dla sprostowania, ok ja zdaje sobie z tego sprawe- po prostu chodzi mi o to ze ok moze tam jest ilus tam uczniow i dajmy na to 1/5 bierze udział w rozmowach na forum u tutaj nawet 1/5 nie bierze udziału tylko raptem już z jakieś 10 osób. O to mi chodziło, bo przecież wiem ilu uczniów ma kopernik a ile to gimnazjum.... Jezyk

chuck norris

Dołączył: 22 Lut 2006

PostWysłany: Pią 18:28, 12 Maj 2006    Temat postu: